0850 308 8263

                   TANE

Ufukta Yaşam Var

Hakkımızda

     Tane Yapı Mad. İnş. Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten gelen sektörel birikimin hayata geçirilmesi amacıyla 2010 yılında kurulmuş bir şirkettir. Yaşanabilir mekanlar sunabilmek adına çıktığımız bu yolda önceliklerimiz her zaman kalite ve güvendir. Çelik Mermer Yapı Tarım Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti'nde var olan kadromuzun iş deneyimleri, kendini sürekli geliştiren uzman kadromuz ile inşaat sektöründe yer almak için buradayız. İnşaat alanında da faaliyetlerimizi kaliteli ve yaşanabilir konut projelerimiz ile taçlandırmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tescilli "hane ............" konseptiyle inşaat projelerine devam eden firmamız grup şirketimiz olan Çelik Mermer Yapı ile güç birliği içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

     Çelik Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar sürekli büyüme ve gelişme gösteren, Balçık Mh. Pelitli Cd. Gebze / KOCAELİ adresinde yer alam 620 m² kapalı, 3.380 m² açık alan olmak üzere yıllık ortalama 100.000 m² ve üzeri üretim ve 500.000 m² uygulama kapasitesi ile fabrikadan şantiyeye hizmet götüren bir kuruluştur. 2018 yılı itibariyle yapı, tarım ve hayvancılık alanlarında da yatırım yapmaya karar veren şirketimiz yapmış olduğu unvan değişikliği ile Çelik Mermer  Yapı Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

     Faaliyet göstermiş olduğu bölgede "Sektörde Güvenin Adı" olarak biline Tane Yapı ve doğadan insanların beğenisine uzanan yolculukta "En İyilerin Tercihi" olarak anılan Çelik Mermer Yapı markaları ile hane Horizon projesini tamamlayıp güzel bir eserin altına imza atmak dileğiyle!..

 

 

Tane Yapı - Çelik Mermer Yapı

İş Ortaklığı